hairdryer-phon.com
Saç kurutma makinesi ve phon ile ilgili tüm bilgilerin toplanması


Hairdryer Phon.com : Eğer yeni bir iş başlatmak zorunda bir kuaför, ya da ticaret araçlarını yenilemek için gereken sadece bir profesyonel iseniz, profesyonel bir saç kurutma makinesi gerekir. Salonunuzda profesyonel telefon sizin en değerli müttefikiniz olacak ve işinizin hemen hemen her saatinde bunu yapmak ve tutmak zorunda olduğunuz için, bazı önemli özelliklere sahip olmak iyi olurdu: birincisi, kıvrımları ve kılları sağlamak için yüksek olması gereken güç les mükemmel; hafiflik, çünkü telefon kendisi ağır bir araç değildir, size gün boyunca kuaför olarak çalışmak zorunda olacağını düşünmelisiniz, bu yüzden hafif ve ergonomik şekil tavsiye edilir; gürültü toplam olmalı, ya da başka bir şekilde müşterilerinizin bu olay yapacak ve son olarak güç tüketimi, hangi, bunların geniş kullanımı göz önüne alındığında, ılımlı olması gerekir minimum eğilimi. Kuaförün ihtiyaçlarına göre iki tip kurutma makinesi mevcuttur. Iyon saç kurutma makinesinin yeniliği, saçın tedavi edildiği lezzettedir: Aslında, bu yenilikçi özellik iyonlaştırıcı ıslak saçtaki tüm su parçacıklarını parçalayacak, fazlanın buharlaşmasına izin verecek ve saçın ihtiyacı olan suyu almasına izin verecek. yumuşak ve parlak kalmak. Saç aslında nem doğru düzeyde korumak mümkün olacak, sulu kalacak ve kıvırcık ortadan kaldırılacak. Bu tür bir telefon aynı zamanda saçlarını daha kalın veya daha uzun kurutmak için yönetir hangi hız için ünlüdür. Son olarak ısıyı saça eşit olarak dağıtabilen saç kurutma makinesi seramikini inceliyoruz. Seramik aslında fiziksel özellikleri nedeniyle kurutma işlemi kompakt olacak ve hiçbir şey saç için stresli. Bir seramik saç kurutma makinesi performansını optimize etmek için de tourmaline, ısı daha hassas yayılacak malzeme türü yer almaktadır.

Gossip & News
15 Nov 19

Clicca qui e Guarda lo Sfogliabile

15 Nov 19

CREDITI:
Hairstylist: Angelo di Pasca per Saccucci's Master Class
Ph: Patrizio Gentile, Kobe Thinh Nguyen, Escalante.
Make up : Oristano Guevara, Sophia Chau Hoang

hair-collections

14 Nov 19
egidio-borri

Clicca qui e guarda il video

EGIDIO BORRI, noto hairstylist creativo e spontaneo, proprietario di moltissimi saloni in Toscana ti invita nel nuovo salone, SABRINA BY EGIDIO in via Roma 9, a San Giovanni Valdarno (AREZZO)

Location moderna con uno stile originale ed elegante, è il nuovo salone di Egidio Borri e Sabrina Citroni!

L’estro artistico dei due soci si percepisce subito all’ingresso del bellissimo salone, dove si può notare la cura nei dettagli e l’originalità nella scelta del design.

Cambi di look, cura del capello e tagli di tendenza sono l’ordine del giorno per i due artisti Egidio e Sabrina che grazie alle apparecchiature di ultima generazione e prodotti di alto livello garantiscono alle clienti un risultato finale strabiliante e sempre al passo con i tempi.

Leggi anche: “Inaugurazione del nuovo salone SABRINA by EGIDIO

14 Nov 19

Tra gli acconciatori più influenti nel panorama italiano e i giovani
under 28, che si stanno affacciando per la prima volta al grande pubblico, sono stati scelte le 3 migliori proposte per ciascuna categoria.
BEST COLLECTION
BEST COLOUR

BEST CUT

BEST ITALIAN HAIRDRESSER

BEST MAN STYLE

BEST YOUNG

TUTTI I PARTECIPANTI:

Alessandro Barca, Alessandro Bonetto, Daniele Gnisci, Giovanna Smriglio, Lorenzo Rilli, Matteo De Vita, Mattia Pongolini, Nicola Gepponi, Thomas Dughiero, Alessandro Bonetto, Francesco Bottone, Federico Lucchese, Gianluca Gulino, Giovanni Napolitano, Giacomo Pettirossi, Valerio Federico, Vito Lacialamella, Alessandro Barca, Daniel Maltoni, Gianluca Grechi, Matteo Susini, Giancarlo Rodia, Lorenzo Marchelle, Silvio Luciani, Valerio Moggiani, Fabio Di Gennaro, Giuseppina Morgillo, Ida Ortolani, Luigi Martini, Mirco Bretta, Matteo De Vita, Mayla Fabbriciani, Marco Iafrate, Simone Bernardo, Salvatore De Maria, Simone Prati, Vincenzo Ragusa, Andrea Garofalo, Ida Ortolani, Ilaria Spinello, Mirco Bretta, Mirko Schioppa, Simone Minella, Salvatore De Maria, Fulvio Furcas, Gianluca Grechi, Giancarlo Rodia.

13 Nov 19

CHARME & BEAUTY, noto distributore di prodotti professionali per capelli di SAN GIOVANNI TEDUCCIO (NAPOLI), noto anche per i suoi saloni di eccellenza, è sulla copertina di BEAUTYBAZAR FASHION.

CHARME & BEAUTY è in copertina!

BEAUTY BAZAR FASHION è lo short magazine dedicato alla moda-capelli di tendenza e CHARME & BEAUTY si è aggiudicato la copertina di questo numero.

Sfoglia online la rivista.

Encyclopedic hair website


Kuaförler güzellik ve estetik salonlarında saç sağlığına özen gösterir, moda-saç fotoğrafları için stil saç modelleri ve saç bakım ürünleri satışı ile.

İlgili Konular

Kuaförler sözlüğü

Hairdryer Phon.com, kuaförler, saç, sağlık, güzellik salonları, saç moda fotoğrafları, saç modelleri, estetik, satış, kellik bakımı, Hairdryer Phon.com, saç düşme, boyama, güneş vuruşları, balayages, meches, shatush, deja-vu, Hairdryer Phon.com, kuaför ekipmanları, profesyonel saç kurutma makineleri, saç düzlükleri, saç kesimi, demir kıvırma, saç fırçaları, taraklar, güzellik salonu aksesuarları, profesyonel saç ürünleri, Hairdryer Phon.com, yenilik;agraves; kuaför aksesuarları, estetik araçlar, saç iyon plakası, başlıkkadın, saç kafaları, saç bukleler, afro örgü, saç kesme makas, klipleri ile doğal saç uzantıları, Hairdryer Phon.com, makas, kuaförler için yönetim yazılımı, saç rengi klasörleri, dvd saç kesimi, matsusaki makas, güzellik salonu koltuk, tek kullanımlık öğeler, saç uzatma ekipmanları, profesyonel kuaför makası, Hairdryer Phon.com, saç örgüleri, sterilizatör, meches için alüminyum folyo, hairdryers, toupets, doğal saç peruk, bronzlaşma lambaları, üretim tek kullanımlık öğeler, tnt olmayan dokuma kumaş, Hairdryer Phon.com, tek kullanımlık kimono, tek pelerin, kuaför giyim, iyon saç kurutma makineleri, kuaför, estetik, çanta saç plakaları, güzellik, site resmi, Hairdryer Phon.com, novità, saç, İtalya'da yapılan, kuaförler için saç kurutma kask

X

privacy