hairdryer-phon.com
Visu informāciju par matu žāvētāju un fonu kolekcija


Hairdryer Phon.com : Ja esat frizieris, kas ir sākt jaunu uzņēmumu, vai tikai profesionāli, kas ir nepieciešams, lai atjaunotu tās instrumentus tirdzniecības, jums ir nepieciešams profesionāls fēns. Jūsu salons Profesionālā phon būs jūsu visvērtīgākā sabiedrotais, un tā kā jums ir rīkoties ar to un glabā to gandrīz visu laiku jūsu biznesu, būtu labi, lai būtu dažas svarīgas īpašības: pirmkārt, jauda, kas ir augsts, lai nodrošinātu krokas un hairsty Les Perfect; vieglumu, jo, neskatoties uz phon pats par sevi nav smags instruments, jums ir jāņem vērā, ka jums būs jāstrādā kā frizieri visu dienu, tāpēc ir ieteicams, lai vieglo svaru un ergonomisku formu; troksnis ir jābūt kopā, vai citādi tendence līdz minimumam, ka jūsu klienti veiks pasākumu, pat uz šo un, visbeidzot, enerģijas patēriņu, kas, ņemot vērā plaši izmantot tos darīs, būs mērens. Divu veidu žāvētājs ir komerciāli pieejami atkarībā no friziera vajadzībām. No jona matu žāvētājs jauninājums ir delikatese, ar kuru mati tiek apstrādāti: Patiesībā šī novatoriskā iezīme ionizatorā būs nojauktu visas daļiņas ūdens uz slapjiem matiem, ļaujot lieko iztvaikot un ļaujot matiem pats veikt ūdens tai ir palikt mīksta un spīdīga. Mati faktiski spēj uzturēt pareizo mitruma līmeni, paliks hidratēts un tiks likvidēta frizz. Šāda veida phon ir arī slavens ar ātrumu, ar kuru tas pārvalda arī nožūt matus biezāka vai ilgāk. Beidzot mēs pārbaudīt matu žāvētājs keramikas, kas ir spēja izplatīt siltumu vienmērīgi uz matiem. Sakarā ar fizikālajām īpašībām keramikas fakts žāvēšanas process būs kompakts un nekas stresa par matiem. Lai optimizētu sniegumu keramikas matu žāvētājs ir iesaistīts arī Tourmaline, materiāla veidu, kas būs izplatīt siltumu vēl delikāts.

Gossip & News
15 Nov 19

Clicca qui e Guarda lo Sfogliabile

15 Nov 19

CREDITI:
Hairstylist: Angelo di Pasca per Saccucci's Master Class
Ph: Patrizio Gentile, Kobe Thinh Nguyen, Escalante.
Make up : Oristano Guevara, Sophia Chau Hoang

hair-collections

14 Nov 19
egidio-borri

Clicca qui e guarda il video

EGIDIO BORRI, noto hairstylist creativo e spontaneo, proprietario di moltissimi saloni in Toscana ti invita nel nuovo salone, SABRINA BY EGIDIO in via Roma 9, a San Giovanni Valdarno (AREZZO)

Location moderna con uno stile originale ed elegante, è il nuovo salone di Egidio Borri e Sabrina Citroni!

L’estro artistico dei due soci si percepisce subito all’ingresso del bellissimo salone, dove si può notare la cura nei dettagli e l’originalità nella scelta del design.

Cambi di look, cura del capello e tagli di tendenza sono l’ordine del giorno per i due artisti Egidio e Sabrina che grazie alle apparecchiature di ultima generazione e prodotti di alto livello garantiscono alle clienti un risultato finale strabiliante e sempre al passo con i tempi.

Leggi anche: “Inaugurazione del nuovo salone SABRINA by EGIDIO

14 Nov 19

Tra gli acconciatori più influenti nel panorama italiano e i giovani
under 28, che si stanno affacciando per la prima volta al grande pubblico, sono stati scelte le 3 migliori proposte per ciascuna categoria.
BEST COLLECTION
BEST COLOUR

BEST CUT

BEST ITALIAN HAIRDRESSER

BEST MAN STYLE

BEST YOUNG

TUTTI I PARTECIPANTI:

Alessandro Barca, Alessandro Bonetto, Daniele Gnisci, Giovanna Smriglio, Lorenzo Rilli, Matteo De Vita, Mattia Pongolini, Nicola Gepponi, Thomas Dughiero, Alessandro Bonetto, Francesco Bottone, Federico Lucchese, Gianluca Gulino, Giovanni Napolitano, Giacomo Pettirossi, Valerio Federico, Vito Lacialamella, Alessandro Barca, Daniel Maltoni, Gianluca Grechi, Matteo Susini, Giancarlo Rodia, Lorenzo Marchelle, Silvio Luciani, Valerio Moggiani, Fabio Di Gennaro, Giuseppina Morgillo, Ida Ortolani, Luigi Martini, Mirco Bretta, Matteo De Vita, Mayla Fabbriciani, Marco Iafrate, Simone Bernardo, Salvatore De Maria, Simone Prati, Vincenzo Ragusa, Andrea Garofalo, Ida Ortolani, Ilaria Spinello, Mirco Bretta, Mirko Schioppa, Simone Minella, Salvatore De Maria, Fulvio Furcas, Gianluca Grechi, Giancarlo Rodia.

13 Nov 19

CHARME & BEAUTY, noto distributore di prodotti professionali per capelli di SAN GIOVANNI TEDUCCIO (NAPOLI), noto anche per i suoi saloni di eccellenza, è sulla copertina di BEAUTYBAZAR FASHION.

CHARME & BEAUTY è in copertina!

BEAUTY BAZAR FASHION è lo short magazine dedicato alla moda-capelli di tendenza e CHARME & BEAUTY si è aggiudicato la copertina di questo numero.

Sfoglia online la rivista.

Encyclopedic hair website


Frizieri rūpēties par veselību matiem skaistumkopšanas un estētiskās salonos, ar stila frizūras modes-matu fotogrāfijas un pārdošanu matu kopšanas līdzekļi.

Saistītās tēmas

Frizieri ' leksikons

Hairdryer Phon.com, frizieri, mati, veselība, skaistumkopšanas salons, matu modes fotogrāfijas, frizūras, estētika, pārdošana, baldness Care, Hairdryer Phon.com, matu kritums, krāsošana, sunstrokes, balayages, meches, shatush, deja-vu, Hairdryer Phon.com, frizieru iekārtas, profesionāli matu žāvētāji, matu iztaisnojumi, matu griezumi, dzelzs kērlings, sukas, ķemmes, skaistumkopšanas salons piederumi, profesionāli matu priekšmeti, Hairdryer Phon.com, jaunums; agraves; frizieru piederumi, estētiskie instrumenti, matu jonu plate, headwomen sievietes, matu galviņas, matu cirtas, Afro bizītes, matu griešanas šķēres, dabisko matu pagarinājumus ar klipiem, Hairdryer Phon.com, Clipper, vadības programmatūra frizieri, matu krāsu mapes, DVD diskontu, matsusaki šķēres, skaistumkopšanas salons atzveltnes krēsls, vienreizlietojami priekšmeti, matu pagarināšanas iekārtas, profesionālās frizieru šķēres, Hairdryer Phon.com, matu bizītes, sterilizatora, alumīnija foliju meches, fēni, toupets, dabas matu parūkas, Miecvielu lampas, ražošanas vienreizējās preces, TNT neausta auduma, Hairdryer Phon.com, vienreizējās kimono, vienreizējās lietošanas apmetņi, frizieru apģērbi, jonu matu žāvētāji, frizieri, estētika, rokassomu matu plāksnes, skaistums, vieta ierēdnis, Hairdryer Phon.com, novit à, matu, izgatavots Itālijā, matu žāvētājs ķiveres frizieriem

X

privacy