hairdryer-phon.com
אוסף של כל המידע על מייבש שיער וטלפון


Hairdryer Phon.com : אם אתה ספר שצריך להתחיל עסק חדש, או סתם מקצוען שצריך לחדש את הכלים של המסחר, אתה צריך מייבש שיער מקצועי. בסלון שלך הטלפון המקצועי יהיה ברית היקר ביותר שלך, ומאחר שאתה צריך להתמודד עם זה ולשמור אותו על כמעט כל הזמן של העסק שלך, זה יהיה טוב יש כמה מאפיינים חשובים: הראשון, הכוח, אשר חייב להיות גבוה כדי להבטיח קפלי ושיער les מושלם; קלילות, כי למרות הטלפון עצמו אינו כלי כבד, עליך לשקול כי יהיה עליך לעבוד כמספרות לאורך היום, כך מומלץ לאור משקל וצורה ארגונומית; רעש חייב להיות מוחלט, או בדרך אחרת נוטה למינימום כי הלקוחות שלך יעשה את האירוע גם זה ולבסוף את צריכת החשמל, אשר, בהתחשב השימוש הנרחב בהם, יהיה צורך להיות מתון. שני סוגים של מייבש הם זמינים מסחרית בהתאם לצרכים של הספר. החדשנות של מייבש שיער יון הוא בעדינות שבה השיער מטופל: למעשה, זה תכונה חדשנית ionizer ישבור את כל החלקיקים של המים על שיער רטוב, לאפשר את עודף להתנדף ומאפשר את השיער אותו לקחת את המים זה צריך ל להישאר רך ונוצץ. השיער למעשה להיות מסוגל לשמור על רמת הלחות הנכונה, יישאר רטוב יהיה לחסל frizz. סוג זה של הטלפון מפורסם גם במהירות שבה הוא מצליח גם לייבש את שערם עבה יותר או יותר. לבסוף אנו בודקים את מייבש השיער קרמיקה כי יש את היכולת לפזר את החום באופן שווה על השיער. בשל תכונותיו הפיזיות של העובדה הקרמית, תהליך הייבוש יהיה קומפקטי וללא מלחיץ לשיער. כדי לייעל את הביצועים של מייבש שיער קרמי הוא גם מעורב בטורמלין, סוג של חומר שיפיץ את החום עוד יותר עדין.

Gossip & News
21 Nov 19
DiBiaseHair: promo BLACK

DiBiaseHair, azienda di S. Antimo (Napoli) specializzata nelle hair extension, offre prodotti inimitabili e di alta qualità.

Promo Black Friday – 22%

Inserendo il coupon sconto BlackFriday19 direttamente nel carrello sul sito www.dibiasehair.com avrai diritto ad uno sconto del 22% su tutti i prodotti della DiBiaseHair!

21 Nov 19
salone-alessandra-logo

SALONE ALESSANDRA, noto salone di San Donà di Piave (VENEZIA), ti invita a scoprire la nuova collezione SPEECH realizzata in collaborazione con Art Hair Studios, partner Wella.

Il leitmotiv dell’intera collezione è la parola che abita i pensieri, le emozioni e le fantasie di tutti noi. I capelli esprimono in libertà il nostro modo di essere e comunicano agli altri chi siamo e cosa vogliamo.

Ph: Zatac
Products: Wella Professionals, System Professional,
Professional Sebastian, Seb Man, Nioxin, OPI.
Mood, Set Design e Copy: Mind Store di Anna Perghem

hair-collections

21 Nov 19
Daniel-Rymer

The colour yellow stands for positivity, clarity, energy, optimism, enlightenment,remembrance, intellect, honour, loyalty, and joy, but it also represents cowardice and deceit. Yellow can also represent caution and in some cultures, jealousy.

Ph: Lel Burnett
MUA: Danny Williams
Stylist: Daniel Rymer
Images: FPA

hair-collections

21 Nov 19

Dedicato a tutti:
Estetiste, massaggiatori, istruttori, farmacisti, infermieri, tatuatori, onicotecnici, parrucchieri ,dermopigmentisti, personal trainers, insegnanti, volontari, assistenti, curiosi e tanti altri.

Dott.Roberto-Cavagna
Dott.Roberto-Cavagna

Per fare cosa?
Diventare una SKIN GUARDIAN una sentinella della pelle che conosce e ri-conosce le patologie tumorali benigne e maligne della pelle, delle unghie e le precancerosi.

Perchè?
Per salvare vite umane dai tumori più facili da diagnosticare, quelli visibili a occhio nudo.

Quanto dura?
Una sola giornata per imparare a distinguere le patologie pericolose ed indirizzare i clienti allo specialista per la diagnosi e la cura più precoce.

calendario caorsi
21 Nov 19
F&M Creative Team

Find put the latest hair collection, called "Frae", made by F&M Creative Team, international hairstylists from UK.

Ph: Mauro Carraro
MUA: Amy Barrington
STYLIST: Jivomir Domoustchiev

hair-collections

Encyclopedic hair website


מעצבי שיער לטפל בריאות השיער בסלוני יופי ואסתטי, עם תסרוקות סגנון תמונות שיער אופנה ומכירה של מוצרי טיפוח השיער.

נושאים קרובים

לקסיקון למספרות

Hairdryer Phon.com, מספרות, שיער, בריאות, יופי סלוני, אופנה שיער תמונות, תסרוקות, אסתטיקה, מכירה, התקרחות, Hairdryer Phon.com, ליפול שיער, צביעה, שמש, באלאיונים, meches, שמיכה, deja-vu, Hairdryer Phon.com, ציוד מספרה, מייבשי שיער מקצועי, בסרגל שיער, חתכים שיער, סלסול ברזל, מברשות hairbrushes מסרקים, אביזרי סלון יופי, פריטי שיער מקצועי, החדשנות; אביזרי המספרה, Hairdryer Phon.com, כלים אסתטיים, לוחית שיער, הראש נשים נשים, ראשי שיער, תלתלים שיער, האפרו צמות, שיער לחתוך מספריים, הרחבות שיער טבעי עם קליפים, קליפר, Hairdryer Phon.com, תוכנת ניהול עבור מספרות, צבע שיער תיקיות, dvd תספורות, מספריים מטסאקי, כורסה סלון יופי, פריטים חד פעמיים, מכשור הארכת שיער, מספריים שיער מקצועי, צמות השיער, Hairdryer Phon.com, עיקור, רדיד אלומיניום עבור meches, מייבשי שיער, toupets מחמד, פאות שיער טבעיות, מנורות שיזוף, הפקה פריטים חד פעמיות, בדים לא ארוגים tnt, קימונו חד פעמי, Hairdryer Phon.com, שכמיות חד פעמיות, ביגוד שיער, מייבשי השיער של יון, מעצבי, אסתטיקה, לוחות שיער תיק, יופי, אתר רשמי, novit à, Hairdryer Phon.com, שיער, תוצרת איטליה, קסדות מייבש שיער למספרות

X

privacy