hairdryer-phon.com
Shromažďování všech informací o vysoušeči vlasů a Phonu


Hairdryer Phon.com : Pokud jste kadeřník, který musí začít nový podnik nebo jen profesionál, který potřebuje obnovit své nástroje, potřebujete profesionální vysoušeč vlasů. Ve vašem salonu bude profesionální Phon vaším nejhodnotnějším spojencem, a protože to budete muset zvládnout a udržet ji na celé své podnikatelské činnosti, bylo by dobré mít některé důležité charakteristiky: zaprvé, sílu, která musí být vysoká, aby zajistila záhyby a kadeřnictví Les dokonalý; světlost, protože i přes samotný Phon není těžký nástroj, musíte mít za to, že během dne budete muset pracovat jako kadeřníci, takže se doporučuje lehká váha a ergonomický tvar; hluk musí být totální, nebo by mohl být v jiném případě na minimum, že vaši zákazníci tuto událost učiní i k tomu, a konečně spotřeba energie, která vzhledem k jejich rozsáhlému využití bude muset být mírná. Dva typy sušičky jsou komerčně dostupné dle potřeb kadeřnictví. Inovace iontové vysoušeče je v delikátním stavu, s nímž se zachází s vlasy: Tento inovativní rys, který ionizátor ve skutečnosti, rozseká všechny částice vody na mokrých vlasech, nechá přebytečnou odpařovací a umožní, aby vlasy mohly vzít vodu, kterou potřebuje k zůstat měkký a lesklý. Vlasy jsou ve skutečnosti schopné udržovat správnou hladinu vlhkosti, zůstanou hydratované a odstraní se frizz. Tento typ Phonu je také proslulý rychlostí, s níž spravuje, a také je sušší nebo delší. Nakonec prozkoumáme keramický fén, který má schopnost rovnoměrně rozdělovat teplo na vlasy. Vzhledem k fyzickým vlastnostem keramické skutečnosti bude proces sušení kompaktní a pro vlasy není nic stresující. Pro optimalizaci výkonu keramického vysoušeče vlasů se jedná také o turmalin, druh materiálu, který teplo rozšíří ještě křehčí.

Gossip & News
15 Nov 19

Clicca qui e Guarda lo Sfogliabile

15 Nov 19

CREDITI:
Hairstylist: Angelo di Pasca per Saccucci's Master Class
Ph: Patrizio Gentile, Kobe Thinh Nguyen, Escalante.
Make up : Oristano Guevara, Sophia Chau Hoang

hair-collections

14 Nov 19
egidio-borri

Clicca qui e guarda il video

EGIDIO BORRI, noto hairstylist creativo e spontaneo, proprietario di moltissimi saloni in Toscana ti invita nel nuovo salone, SABRINA BY EGIDIO in via Roma 9, a San Giovanni Valdarno (AREZZO)

Location moderna con uno stile originale ed elegante, è il nuovo salone di Egidio Borri e Sabrina Citroni!

L’estro artistico dei due soci si percepisce subito all’ingresso del bellissimo salone, dove si può notare la cura nei dettagli e l’originalità nella scelta del design.

Cambi di look, cura del capello e tagli di tendenza sono l’ordine del giorno per i due artisti Egidio e Sabrina che grazie alle apparecchiature di ultima generazione e prodotti di alto livello garantiscono alle clienti un risultato finale strabiliante e sempre al passo con i tempi.

Leggi anche: “Inaugurazione del nuovo salone SABRINA by EGIDIO

14 Nov 19

Tra gli acconciatori più influenti nel panorama italiano e i giovani
under 28, che si stanno affacciando per la prima volta al grande pubblico, sono stati scelte le 3 migliori proposte per ciascuna categoria.
BEST COLLECTION
BEST COLOUR

BEST CUT

BEST ITALIAN HAIRDRESSER

BEST MAN STYLE

BEST YOUNG

TUTTI I PARTECIPANTI:

Alessandro Barca, Alessandro Bonetto, Daniele Gnisci, Giovanna Smriglio, Lorenzo Rilli, Matteo De Vita, Mattia Pongolini, Nicola Gepponi, Thomas Dughiero, Alessandro Bonetto, Francesco Bottone, Federico Lucchese, Gianluca Gulino, Giovanni Napolitano, Giacomo Pettirossi, Valerio Federico, Vito Lacialamella, Alessandro Barca, Daniel Maltoni, Gianluca Grechi, Matteo Susini, Giancarlo Rodia, Lorenzo Marchelle, Silvio Luciani, Valerio Moggiani, Fabio Di Gennaro, Giuseppina Morgillo, Ida Ortolani, Luigi Martini, Mirco Bretta, Matteo De Vita, Mayla Fabbriciani, Marco Iafrate, Simone Bernardo, Salvatore De Maria, Simone Prati, Vincenzo Ragusa, Andrea Garofalo, Ida Ortolani, Ilaria Spinello, Mirco Bretta, Mirko Schioppa, Simone Minella, Salvatore De Maria, Fulvio Furcas, Gianluca Grechi, Giancarlo Rodia.

13 Nov 19

CHARME & BEAUTY, noto distributore di prodotti professionali per capelli di SAN GIOVANNI TEDUCCIO (NAPOLI), noto anche per i suoi saloni di eccellenza, è sulla copertina di BEAUTYBAZAR FASHION.

CHARME & BEAUTY è in copertina!

BEAUTY BAZAR FASHION è lo short magazine dedicato alla moda-capelli di tendenza e CHARME & BEAUTY si è aggiudicato la copertina di questo numero.

Sfoglia online la rivista.

Encyclopedic hair website


Kadeřníci se starají o zdraví vlasů v krásné a estetické salony, mají kadeřnictví stylu pro fotografie z módy a prodej vlasových přípravků.

Příbuzná témata

Lexikon kadeřnictví

Hairdryer Phon.com, kadeřnictví, vlasy, zdraví, salony krásy, kadeřnictví, vlasové styly, estetika, prodej, péče o balóny, Hairdryer Phon.com, pád vlasů, barvení, sluneční tahy, pleskání, mše, šrafování, déja-vu, Hairdryer Phon.com, kadeřnické zařízení, profesionální vysoušeče vlasů, vlasy, odřezky vlasů, železné předměty, kartáče, hřebeny, kadeřnictví, kosmetické doplňky, Hairdryer Phon.com, odborné kadeřnictví, novost; Agry; Kadeřnické příslušenství, estetické nástroje, vlasové iontové desky, hlavy žen, hlavy vlasů, kadeře vlasů, Afro prýty, nůžky na vlasy, Hairdryer Phon.com, ostříhaných vlasů, přírodní doplňky s sponkami, zastřihovač, software pro správu kadeřnictví, složky barev vlasů, DVD Kadeřnické, matsusaki nůžky, křesílko krásy, předměty na jedno použití, Hairdryer Phon.com, zařízení na prodlužování vlasů, profesionální vlasové nůžky, vlasové copánky, sterilizátor, hliníková fólie pro mše, kadeřnictví, toutky, přírodní paruky, opalovací lampy, Hairdryer Phon.com, výrobky na jedno použití, netkané textilie, jednorázové kimono, jednorázové pláštěnky, kadeřnické, iontové sušičky, kadeřnictví, estetika, plešatice, Hairdryer Phon.com, krása, lokalita úředník, novit à, vlasy, vyrobené v Itálii, přilby pro kadeřnictví

X

privacy